čtvrtek 4. dubna 2019

SCRAPBOOKING // Rodina je nejvícDíky dnešnímu příspěvku se mi podařilo zpracovat jednu z nejaktuálnějších fotek, které doma mám. Z fotolabu mi přišla teprve v úterý (tedy před dvěma dny) a dokonce byla vyfocena celkem nedávno. To je pro mě dost atypické, navíc, když stále nemám dokončené album z roku 2018. 


Fotku mám vyvolanou ve formátu 15 x 20 cm, takže je ústředním motivem celého layoutu. Nemohla jsem si vzít k ruce jinou kolekci než novinkovou kolekci Rodina. Hned jak ji Barča naskladnila byla v mém košíku a nemohla jsem se dočkat, až ji budu moct použít. Pro tento layout jsem si zvolila podkladovou čtvrtku se vzorem větviček. Ani jedna větvička nepřišla vniveč- vystřihla jsem i ty pod fotkou a použila je ke zdobení.


Fotku jsem umístila na bílou čtvrtku, kterou jsem pro větší efekt k podkladu přišila. Umístila jsem zde právě i dva shluky z vystřižených větviček doplněné o chipboardy- rodina a naše společné zážitky.


Journalig jsem natiskla na velum, kde jsem opět použila šití a zbylé větvičky s papírovým výsekem. (tady jsem musela trochu zamaskovat nepovedené šití :) ) Doplnila jsem štítek s datem a byla jsem s výsledkem spokojená.


Ale s kolekcí Rodina určitě nekončím. K tomuto layoutu přibude ještě PL stránka s ostatními fotkami z povedeného rodinného focení a mám v plánu ještě minialbum jako dárek. Tak vám třeba něco ještě ukážu. A co vy? Už jste tuto kolekci také vyzkoušeli? Pochlubte se nám... 

Použité produkty1 komentář:

  1. Paradni fotka!! Ta si zaslouzila vetsi format :) a dozdobila jsi to moc hezky, tak akorat, ze porad vynikne fotka :) super stranka Peti

    OdpovědětSmazat