sobota 9. března 2019

SCRAPBOOKING // Krabička

České kartičky – Sourozenci 
Dnes pro vás mám jednoduchý návod na krabičku, kam schováte drobnosti a je sama o sobě pěkným dárkem. Je to opravdu jednoduché, tak pojďme na to.Budete potřebovat pouze scrapbookový papír ve formátu 7,5 x 30cm na základ krabičky, 12,5x12,5 cm na šuplík do krabičky a pokud používáte jednostranný papír, tak i dvakrát 7,5 x 7,5 cm. Samozřejmostí je i lepidlo (já použila roller), nachystejte si také kousek stužky a ozdoby dle svých preferencí.Hlavní pruh narýhujte podle obrázku, tudíž 7,5 cm - 2,5 cm - 7,5 cm - 2,5 cm - 7,5 cm - 2,5 cm.Šuplík narýhujte po okraji 2,5 cm - nastřihněte a slepte tak, jak vidíte na obrázku. A voilá! Máte šuplík.Do šuplíku doporučuji si procvaknout dírku děrovačkou a provléknout stužku, aby se dal snadno vytáhnout. Zde také přichází vaše chvíle pokud pracujete s jednostranným papírem - vlepte si na dno šuplíku svůj připravený čtverec 7,5 x 7,5 cm dle libosti. Tento krok není samozřejmě nutný, ale vypadá to podle mě lépe.

Stejný krok potom udělejte s prvním čtverečkem po otevření, protože pokud používáte jednostranný papír, tak bude stránka bílá. Samozřejmě, že ji můžete libovolně dekorovat, já se na ni nakonec rozhodla nalepit fotku.  
A máte hotovo! Je to opravdu snadný návod, tak doufám, že se do toho někdo pustíte a dáte vědět, jak se vám krabička povedla.

Použité produkty

  • Český scrapbookový papír (12×12) – Tyrkysová

Žádné komentáře:

Okomentovat