neděle 9. prosince 2018

DIÁŘ // Diářový průvodce


Stále nevíš, který z diářů si pořídit?  Dovol mi ti je trochu víc představit a některé i s ukázkami použití.

Všechny diáře najdeš tady -> Diáře 2019, navíc si můžeš vybrat zda chceš diář v kroužkové vazbě a nebo nenadírkovanou náplň do tvého diáře.


Rodinný diář
Rodinný diář je letošní novinkou. Hodně maminek mi psalo, abych udělala i nějaký přímo pro ně. Tak jsem vytvořila tento. Levá strana slouží pro maminku a prvá pro členy rodiny. Ačkoliv je tento diář určený primárně pro maminky, dá se používat i jinak. Místo členů rodiny si může vyplnit cokoliv jiného! Dlouho jsem se rozmýšlela, který diář letos zvolit, a nakonec jsem se rozhodla právě pro tento! Vybírat můžeš z velikosti A5 i A6.

Rodinné použití:

Pracovní použití:


To Do diář
Diář je založený na řádkovém plánování. Levá strana je pro týdenní plánování a prvá strana obsahuje několik "to do" listů. K tomuto diář jsem také vytvořila samolepky "kategorie" díky kterým si diář přizpůsobíš přesně podle sebe. Vybírat můžeš z velikosti A5 i A6.

Klasik diář
Diář je založený na sloupcovém plánování. Sloupce jsou nařádkované a najdeš tam i místo pro tvé poznámky. Navíc si do každého řádku můžeš psát i hodiny! Dostupný je pouze ve velikosti A5.


Nedatovaný diář
Nedatovaný diář je vlastně ten samý jako ten To Do, jen ho můžeš začít používat kdykoliv.
Vybírat můžeš z velikosti A5 i A6.Měsíční diář
Další letošní novinka! Traveler's notebooky se letos těší opravdu velké oblibě a tak když za mnou přišla kamarádka, že by chtěla do svého TN diář - neváhala jsem! Vytvořila jsem diář, kde najdeš pouze měsíční přehledy a zbytek tvoří tečkované listy na všechny tvé poznámky! Je relativně malý a tak se vejde do (skoro) každé kabelky!Tak co? Už máš vybráno? :))


1 komentář: