čtvrtek 6. září 2018

PROJECT LIFE // Minimum ozdob & maximum fotekNa narozeniny mého muže jsme podnikli výlet po Českých Budějovicích.  Samozřejmě jsem to musela pečlivě zdokumentovat a díky krásnému počasí a dobrým světelným podmínkám se nám povedly pěkné fotky. A protože jsem si nemohla vybrat, jakou fotku udělám velkou a jakou malou, rozhodla jsem se pro stránku plnou velkých fotek a s minimem zdobení.


Stránka s maximem velkých fotek se hodí pro fotky z jednoho dne nebo akce, které jsou světelně a barevně sladěné. Tahle stránka je úplným opakem journalingové stránky, kterou jsem vám ukazovala jako variantu k malému množství fotek.


Vybrala jsem si design Q na čtyři velké 10x15 fotky a dvě menší 10x10 fotky. Do třetí 10x10 kapsy přišla titulní kartička s ozdobou dortu. Na dozdobení stránky jsem použila dva štítky na popisky, dvě trefné samolepky a dvě kulaté kartonové ozdoby. Víc nebylo potřeba. Fotky mluví za vše.Z druhé strany přišel náš týden 31, kdy jsme jeli pod stan. Pro naši skoro dvouleťačku to byl velký zážitek.


Použila jsem opět velké fotky, ale jednu 10x15 jsem vyměnila za kartičku se journalingem, kterou jsem doplnila roztomilým baťůžkem a geo tagem.


Titulní kartičku jsem opět seřízla na 10x10, vybrala jí velký nadpis a k tomu abecedou přidala podnadpis. A pak už jen tři kartonové ozdoby na velké fotky.

Při kolážování 10x10 fotek (kolážovala jsem v BeFunky) mi zbylo místo, a tak jsem si navíc přidala ještě neupravovaný výřez nás třech. Celou fotku jsem potom zesvětlila. Výřez jsem nalepila na fotku pomocí 3D čtverečků. Díky tomu, že je pozadí světlejší a výřez o pár stupínků tmavší ještě vynikl 3D efekt fotky.


A co vy? Máte raději minimalismus nebo si ve zdobení naopak libujete?


Použité produkty


 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat