pátek 15. června 2018

SCRAPBOOKING // LO plný trojúhelníkůUž hodně dlouho jsem si chtěla vyzkoušet velký layout plný trojúhelníků. Barčin materiál se k tomu výborně hodí a pracuje se s ním jedna báseň. Zaujal mě hlavně papír plný rybích kostí, ale jelikož nevlastním žádnou čičinu, vybrala jsem fotku, na které je Baru u vody. 


Nejprve jsem si slabě tužkou narýsovala okraje bílé čtvrtky - 3 cm z každé strany. Potom jsem si narýsovala trojúhelníky do společného středu, který jsem později zakryla fotkou. Ta pěkně zamaskuje i to, když vám to ne tak úplně přesně vychází...  😊  Mezi každou částí jsem nechala půlcentimetrovou mezeru. Teď už je na vás, jak s každým místečkem naložíte. 

Jelikož do papírů ráda ručně vyšívám, začala jsem touto částí. Další na řadu přišlo děrování a protahování provázku - nebojte, konce se opravdu pěkně schovají pod fotku...


Snažila jsem se, aby každý papír byl připevněn jinak. Pro jeden jsem vyřízla okýnko a podlepila ho, některým jsem roztřepila okraje ničítkem, prošívala je, tady je možností spousta...

Květinové výseky jsem skládala taky do trojúhelníku. Nezapomínejte před každým lepením z bílé čtvrtky vygumovat vyznačené linky. 


Úplně nakonec jsem nalepila fotku a dodělala psanou část.


Ano, některé části nejsou úplně trojúhelníky, ale my si rozumíme, že... 😁

Použité produkty


4 komentáře:

  1. Tak to je paráda, moc se mi líbí to střídání šití, papírů a provázků. :-)

    OdpovědětSmazat
  2. Moc povedený LO, Péťo, a ty barvičky ... krása! :)

    OdpovědětSmazat