čtvrtek 24. května 2018

PROJECT LIFE // Náš 38. týden + VIDEO


Původně jsem chtěla nalepit celou stránku ze samolepek MDS a nepoužít nic moc jiného, ale najednou se mi čím dál víc pod ruce dostávala kolekce Jaro a je mi úplně jedno, že to je poslední týden v září v roce 2017. Ano, stále rok 2017.


Nebudu moc popisovat co a jak jsem dělala, protože na konci článku tě čeká video, kde to uvidíš :) Jako základ jsem použila kartičky 3x3. Na popisky jsem použila papírové štítky - ty se podle mne dají použít k úplně každé kolekci. S ozdobami jsem to moc nepřeháněla. Použila jsem frázové samolepky jaro a narozeniny a i frázi ze samolepek MDS. Nemohla jsem nechat ležet na stole ani kytičkové samolepky. Jsou na papírové samolepce, takže si je můžeš klidně vybarvit, jak chceš! Použila jsem i textové kartonové ozdoby z kolekce jídlo a psi. Na titulní kartičku, jsem použila jeden ze štítků a abecední samolepky. Jako třešničku na pomyslný dortík, jsem použila růžovoučkou epoxy samolepku.A tady je video :)


Použité produkty

1 komentář:

  1. Krása,tenhle design kapes je super. A to video je skvělý, nejlepší je ta ruka klepající do stolu...hm, co bych tam ještě přidala" 😄 To mám taky tak 😊

    OdpovědětSmazat