čtvrtek 12. dubna 2018

VKS Život // Přípravy novinek a Výstavu Kreativity v Dubči

Říkala jsem si, že by bylo fajn ti trochu přiblížit, jak funguji já. Jak se připravují novinky, jak jsem se připravovala na Dubeč a jak Dubeč nakonec probíhala. Pokud tě zajímá ještě něco dalšího, neboj se zeptat :)

Předem bych chtěla připomenout, že eshop je moje vedlejší "práce" a hlavně můj koníček. Jinak pracuji na 3/4 úvazek jako kodérka webů :)


Novinky

Práce na novinkách nezačíná na počítači, ale ve vlaku. Tam totiž trávím relativně dost času. Vozím si sebou krásný corgi zápisník,do kterého si zapisuji nápady a poznámky k novinkám. Když mám rozmyšlenou kolekci, nastává fáze počítačová. Poté nastává fáze kalkulací (ty jsou vyřešené relativně rychle) a pak už jen natěšeně čekám, kdy mi novinky přijdou.

Pokaždé, když si jdu vyzvednout balíček s novinkami, jsou to pro mne Vánoce! Poté nastává fáze "Popelka", na tu se těším vždycky asi nejvíc :). V této části třídím ozdoby a vkládám je do pytlíčků. Pak už je to jen takový rutina - nafotit, upravit, vložit na eshop a připravit na zveřejnění.

Samozřejmě nejsem "superžena" a tak mi se tříděním, nebo balíčkováním, pomáhá rodina nebo kamarádky :)


 
Příprava na výstavu

Když jsem se rozhodla, že se přihlásím na Výstavu kreativity v Dubči, věděla jsem, že už mi ty dvě školní lavice nebudou stačit, jako tomu bylo minulý rok. Rozhodla jsem se, že bych si mohla vymyslet svůj vlastní stánek. A tak za pomoci mého skvělého Lukáše vznikl rozložitelný stánek, který se vejde do jeho pidi auta. Zatěžkávací zkouškou prošel, ale budeme ho muset trochu poupravit :)


 Takhle to vypadalo loni ....Dubeč

Když mi Lukáš dodělal stánek, přestěhovali jsme ho do mé pracovny a já si na zkoušku zkusila na něj věci narovnat. Předčilo to mé očekávání :). Natěšená jsem byla přesně do momentu, kdy jsem dobalila poslední tašku večer před odjezdem. Pak jsem začala být nervózní - jestli mám všechno, jestli se to vůbec vejde do auta, jestli přes noc nenasněží metr sněhu , ... Lukáš měl pořád dobrou náladu.

Sranda opustila i Lukáše a to hned ráno při stěhování věcí (ze 4. patra bez výtahu - 6x!). Opravdu pěkná rozcvička. Navíc jsme zjistili, že stupínky se ve složeném stavu do auta prostě nevejdou, jak jsme původně plánovali. Do toho naše paní pejsková těžce nesla, že pořád odcházíme a přícházíme. V 6 ráno není ideální, aby takhle "brečela" a mne to trhalo srdce. K tomu samozřejmě přes noc nasněžilo a já, nejlepší navigátor (rodina by mohla vyprávět :D) jsem vybrala snad tu nejhorší cestu do Dubče.

Vše jsme ale ve zdraví překonali a do Dubče jsme dorazili v půl 9 a v 9 bylo vybaleno. Lukáš byl se mnou celou dobu, kdybych něco potřebovala a pomáhal mi připravovat pytlíčky pro zákaznice. Tímto mu moc děkuji :)

Děkuji také holkám, které se za mnou stavily a také vám, zákaznicím :)
 


 

... a takhle to vypadá, když přijedete z výstavy. :D

3 komentáře:

  1. Štěstí, že ty polovičky máme ❤️

    OdpovědětSmazat
  2. Mas muj obdiv, baru, jednoznacne nejkrasnejsi stanek!!

    OdpovědětSmazat
  3. To musí být nádhera, rozbalovat poprvé novinky :-) A ten stánek je super!

    OdpovědětSmazat