úterý 10. dubna 2018

MINIALBUM // Album na baby shower party


Jaro přichází a sluníčko má každý den větší a větší sílu. Pro mě to znamená pár radostných zpráv. Moje kamarádky očekávají přírůstky do rodiny a moje projekty se budou na ně zaměřovat.

Dnešním projektem je album, ale zase úplně jiné než, které jsem vám ukázala. A proč zrovna tohle miniaturní album? Je malé (co je malé to je hezké), takže nezabere vůbec žádné místo. Je roztomilé a hlavně ideální formát na polaroidové fotografie z Instaxu.

Než začneme potřebujeme:
- tvrdý bílý papír, (já používám lepenku)
- oboustranná lepící páska
- suchý zip (dá se koupit po pár kouscích)
- věci na zdobení od BáryJelikož album vyrábím na Baby shower party, tak narozeninová kolekce Kolekce – Narozeniny (design D) je idéalní a béžová barva z kolekce Ségry Český scrapbookový papír – Béžová se úplně hodí.

Tvrdý papír jsem si rozdělila na 5 kousků, které jsem položila na jednu scrapbookovou stránku, kterou jsem si sestříhla na velikost 30 cm x14 cm. 


Udělala jsem si mezi jednotlivými kousky 0,5 cm rozdíl a nalepila je. Na zakrytí lepenky jsem použila růžový papír. 

Jako poslední jsem vložila harmoniku, kterou jsem si složila z 6 papírků o velikosti 8 cm x 0,5 cm x 8 cm. 

U okrajů, kde se otevírá album nalepíme suchý zip. 

Máme hotovo a jdeme lepit a zdobit. Jako ukázku přikládám jednu jedinou polaroidovou fotografii, co mám s Martinem.Taky rády vyrábíte alba různých velikostí? 


Použité produkty


2 komentáře:

  1. Jee, to je ušáčků 😊. Album vypadá pěkně a určitě udělá radost 🙂. Zatím jsem moct alb neudělala a rozhodně žádné takhle skládané 🙂.

    OdpovědětSmazat
  2. Já se zase nemůžu pořádně dostat k PL 🤔😏

    OdpovědětSmazat