úterý 27. února 2018

Můj první plánovač

Už od začátku, kdy jsem objevila scrapbooking, jsem si říkala, že nejsem typ na Project life, nejsem typ na diáře, které bych si každý týden "vystajlovala" k takovým krásám jaké jsem viděla u jiných, takže jsem se do toho radši nepouštěla. Ale vždy jsem si ráda do sešiů kreslila, doodlila, jak se dnes říká, zkrátka malůvky jsem všude měla. Jen se pořád opakovaly :) Ale když Barča vystavila novou kolekci s kaktusy, sešit a doplňky k němu, řekla jsem si, že to zkusím ...Jelikož začínám, můj diář se teprve bude zaplňovat, ale je pravda, že už první strana mě bavila :)


Pro každý měsíc jsem si vyčlenila dvě dvojstrany. V únoru jsem začala zhruba v polovině. Dny, které už proběhly jsem si "opoznámkovala" a snažila jsem se i malovat. Bavilo mě vybírat kombinace samolepek ze všech aršíků :) Je to jako když kolem sebe máte dárečky a vybíráte si.
Na jaře nám začínají oslavy. Tuto sobotu slaví můj táta narozeniny, takže jsem si akce března, které máme zatím v kalendáří, lehce předvyplnila.Velké plány mám s dubnem. To mám totiž svátek i narozeniny a to já ráda :) Uznávám, v tomhle jsem jako malá :) Pro jistotu jsem si tak v sešitě nechala více místaa budu doplňovat a dokreslovat.

Tak co? Vrhnete se se mnou do nepoznaného a zkusíte to taky? Můj sešit je zatím plný jen maličko, ale o tom to je. Hrát si se svými zážitky. Sama jsem zvědavá, jaké bude číst ty zápisky zpětně. Uvidíme.

K sešitu jsem si pořídila také šedou gumičku a super tužku, které na fotkách vidíte :)
Použité produkty1 komentář: