úterý 2. ledna 2018

DIÁŘ // Moji parťáci pro rok 2018Leden je začátek mnoha věcí. Pro mnohé z nás leden znamená také nový diář. Je to parťák na celý rok a jeho výběr je dle mého důležitý. Asi nikoho nepřekvapí, že můj parťák je diář, který navrhuji ... :)

A který jsem si vybrala?

Diáře budu mít letos zase dva + tento zápisník s měsíčním přehledem na věci kolem eshopu (ten jsem prostě musela mít, corgi láska!).

Plánování Na plánování jsem chtěla něco čistého, abych si mohla diář zdobit. Vybrala jsem si velikost A5, verzi To Do v designu HEART. Plánovat a zdobit už jsem do něj začala. A jak stránka dopadla? Na to se můžeš podívat zítra na blogu spřáteleného eshopu Scrapylife. Tady je malá ukázka.DeníkJelikož dělám Project Life a chci v něm uchovat alespoň nějaké psaná zápisky, někam si je musím zapisovat. Diář FLOWER klasik ve velikosti A5, má tak akorát místa pro zápisek k určitému dni. Do diáře píšu vše co se ten den stalo do alba už ale nedávám vše. Tam patří jen to důležité.

Oba diáře momentálně nejsou skladem a dotisk byl objednán. Naskladnění proběhne do 14 dní. Přesné datum naskladnění zveřejním na eshopu, instagramu a facebooku.

A už teď mohu prozradit, že koncem ledna tě čeká nálož novinek!

Použité produkty

Žádné komentáře:

Okomentovat