pátek 9. června 2017

Cestovní deník - první zápisSkoro s koncem zimy jsme začali výletovat a já mohla použít úžasný Cestovní deník od Barči a Pajušky. Mohu si teď vyvolat více fotek bez obav z toho, že mi jeden výlet zaplní celou stránku v Project life albu.


Opět mám nesvázanou verzi a opět jsem v ní trochu rebelovala. Hned na druhé straně stránky s citátem totiž začíná cestovatelské dobrodružství. Já místo začátku tam nalepila linkovaný papír a trochu tím přeházela pořadí listů. Vznikl mi tak prostor na budoucí obsah (až někdy Cestovní deník naplním po poslední stránku).
Použila jsem diářové samolepky a modrou abecedu. Jelikož se jednalo o malý výlet, tak nebylo potřeba ani moc popisků k dopravě, ale byl to důležitý moment. Proto jsem z kartičky z kolekce Pruhy udělala vlaječku a nalepila na ní samolepku z kolekce Skvělej den.
Na další stránce jsem políčko Útrata přelepila kartičkou z kolekce Minimalismus a doplnila jí o srdíčkovou plexi ozdobu (je parádní). Kartičku jsem před focením nevyplňovala, protože bych text stejně rozmazávala. Na protější stránku jsem použila fotky podlepené barevnými proužky z kartičkové kolekce Pruhy. Celý výlet je tedy laděn do modré barvy, čehož jste si už určitě všimli.U plexi ozdob nezapomeňte sundat vrchní ochrannou folii. Všimla jsem si, že bílé ozdoby ji mají i na spodní straně ;).


Poslední stránka výletu a opět rozstříhané kartičky a modrá abeceda. Celou akci jsem ukončila příhodnou samolepkou. Na nesvázané verzi se mi líbí i to, že podle potřeby si mohu stránky přidávat, kdybych se rozšoupla s fotkami či textem.
Příští zápis v deníku bude z Moravy. Už jste začali výletničit a zapisujete si své cesty?
Použité produkty
Žádné komentáře:

Okomentovat