úterý 10. ledna 2017

DIÁŘ // Moje tyrkysové plánování na rok 2017


Uznávám, že v lednu bude na blogu trochu "přediářováno", ale kdy jindy se s diářem chlubit, než na začátku nového roku! :)

Já jsem si tentokrát adoptovala diářovou náplň v designu DOTS, kterou jsem si dala do skvělého Carpe Diem diáře. V něm už ale jedna náplň byla, tak co s ní? Tu jsem si nechala na zápisky do PL alba, takový deníček. Kromě těchto dvou celků, jsem si pořídila také další rozdělovače a vytvořila jsem si sekce (eshop, nápady a jiné) s linkovanými a čtverečkovanými listy. Kromě rozdělovačů se do něj dají dokoupit také kapsy, které používám na samolepky.
Pokud počítáte a divíte se, jak se mi tam mohlo vejít přes 300 stránek, tak vás ujistím, že 300 jich tam opravdu není. Diářovou náplň DOTS mám pouze do konce května a carpe diem náplň na 3 měsíce. Jinak bych, už takhle cvaldu, ani nezavřela.

To, jak náplň nadírkovat, jsem vám ukazovala v minulém videu - Jak na: Plánovač fotoalba. Princip je v podstatě stejný. Vždy dírkuji tvrdší přebal zvlášť a potom po 4-5 listech vnitřek. Předem varuji, kolečka z děrovačky budete po pokoji nacházet ještě týden po "akci". :)))
Příští týden se v dalším článku dozvíte, jak se dají takové diářové samolepky použít. 

Použité produkty
  • Náplň do diáře - DOTS

Žádné komentáře:

Okomentovat