úterý 4. října 2016

PROJECT LIFE // PuntíkyPři tvoření stránky do soutěže Beru pět mi došlo, jak jsou krásně propojené barvy v jednotlivých kolekcích. Dále mě napadlo, že když si koupím 3 balení kartiček v rozměru 6x4, tak mi vznikne 11 nařezaných stránek v rozměru 12x6 a s tím se dá krásně tvořit (ano, objev Ameriky :) ). Vybrala jsem si kolekci Puntiky. Má velkou škálu barev a motiv je opravdu jemný. Opět se dá kombinovat s kartičkami z kolekce Pruhy.


Psaný text mezi puntíky nezanikne, což je velká výhoda. Pro porovnání a změnu jsem puntiky na jednu kartičku přidala jen jako ozdobu do rohů.Tato kolekce je bez různých nápisů, ty se mi však hodily z letních kartiček a samolepek z kolekce Ahoj léto!. Třeba nápis Jedeme k vodě jsem rozstřihla a použila na dvě kartičky.


Jediný zádrhel nastal, když jsem se snažila z nich udělat vlaječku. Pod světlým nápisem nebo samolepkou byly nevýrazné, proto jsem podlepovala jiným vzorovaným papírem.


Zdobila jsem již zmíněnými samolepkami Ahoj léto!, enamelkami a samolepícími písmenky v podobných odstínech jako byly i puntíky. Povedlo se mi pokořit propisoty a dostat je na dvě kartičky, z čehož mám velkou radost.


Abych měla tyto kartičky pohromadě (jsou to vlastně dvě stránky), přišila jsem si ke stránce Designu A její poloviční verzi a to Design H. Prošívala jsem skrz okraje stránek, ale jde použít i sváry podél jednotlivých kapes. Přístě bych mohla vyzkoušet i barevnou nit. Stejně jako tady, tak ani normálně to není moc vidět.Stránky v průběhu tvoření:

 

 Použité produkty

Žádné komentáře:

Okomentovat