pátek 23. září 2016

V AKCI // Skvělej den


Můj první článek bude přímo skvělý, použila jsem totiž kartičky a samolepky z krásné kolekce SKVĚLEJ DEN.

Fotek mám poslední dobou velké množství a nedaří se mi moc redukovat jejich počet na stránce. Potřebuji je tam mít všechny, proto mi chybí fotky v rozměru 6"x4". Snad budu časem rozhodnější :). Na druhou stranu, jakmile se vyskytne fotka, kde mi to sluší (podle mého mínění), tak ji ráda použiji v rozměru 3"x4". Je to i tím, že většinou fotím, proto si to tímto způsobem kompenzuji. Většina kartiček vypadá spíše takto.Kartičky jsou samy o sobě moc krásné a nijak extra zdobit nepotřebují. Krom pár písmenek, enamelek a jednoho srdíčka jsem použila hlavně samolepky ke kolekci.
Dvě fotko/kartičky jsem ozdobila nápisy vystřiženými z kartiček. Stejně jako jsem fotky podlepovala proužky z rozstříhaných kartiček. Použila jsem i barevně podobnou kolekci Pruhy.Bílou samolepkovou vlaječku jsem zvýraznila rámečkem z jiné vlaječky, který vždy zbývá na aršíku (normálně by se vyhodil).


Má nejoblíbenější kartička je tato se srdíčkem.


Také se mi líbilo použití enamelek na dvě sousední kartičky.


A ještě jednou vše hezky pohromadě.

 
Tvořenou stránku jsem fotila v různých fázích, abych mohla ukázat jak se její vzhled mění.

Co se mi nepovedlo bylo použití propisotu na jedné fotce a promíchat modré a růžové kartičky. Třeba se zadaří příště :).


Použité produktyŽádné komentáře:

Okomentovat